OFERTA

Z oferty pracowni skorzystać mogą:
 1. Klienci prywatni (indywidualni)
 2. Klienci publiczni (firmy deweloperskie, urzędy, gminy itp., spółdzielnie i wspólnoty mieszkaniowe, hotele, pensjonaty, gospodarstwa agroturystyczne, instytucje publiczne, inwestorzy publiczni)
 3. Podmioty gospodarcze (pracownie i biura architektoniczne i pokrewne, wykonawcy terenów zieleni i wnętrz, producenci i dystrybutorzy materiałów i wyposażenia, restauracje, kawiarnie itp., przedstawiciele innych branż chętni do skorzystania z usług pracowni i współpracy)

Nasze usługi to m.in.:

 • Projekty i realizacje związane z architekturą krajobrazu
 • Projekty wnętrz
 • Projekty pod indywidualne zamówieniaOferta pracowni

Architektura krajobrazu

  projekty i realizacje ogrodów – kompleksowo lub częściowo
 projekty i realizacje zagospodarowania terenów zieleni,
projekty i realizacje balkonów, tarasów,
projekty i realizacja aranżacji ogrodów zimowych i zieleni we wnętrzach,
 projekty pod indywidualne zamówienia
 projektowanie i montaż zielonych ścian


Oferta projektowa

Ze względu na różne oczekiwania projektowe Naszych klientów, w ofercie pracowni można znaleźć różne pakiety projektowe do wyboru. Wycenę i szczegółowy opis każdego z nich, inwestor otrzymuje w ofercie na spotkaniu wstępnym lub poprzez przesłanie drogą mailową jako odpowiedź na podstawie indywidualnych zapytań.

1. Pakiet minimum 
szkic projektowy (funkcjonalny i poglądowy – rzut)

2. Pakiet podstawowy 
szkic koncepcyjny z wizualizacjami 3D

3. Pakiet rozszerzony
szkic koncepcyjny z wizualizacjami 3D i projekt wykonawczy – rysunki techniczne

4. Pakiet kompleksowy  
szkic koncepcyjny z wizualizacjami 3D, projekt wykonawczy – rysunki techniczne, kosztorys realizacji, realizacja lub  nadzór nad realizacją (pełna opieka nad odzwierciedleniem projektu w terenie)

5. Pakiet on-line
(szczegóły pakietu w ofercie podsyłanej na bazie indywidualnych zapytań. Materiały niezbędne do wykonania projektu on-line: fotografie stanu istniejącego, mapa poglądowa terenu bądź podkład geodezyjny z uwzględnioną zabudową i elementami stałymi, zaznaczenie miejsc problematycznych terenu (o ile występują - np. rodzaj gruntu, ruchliwa ulica, kierunek silnych podmuchów wiatru, niekorzystne widoki itp.), spis oczekiwań inwestora wobec projektowanego terenu.)

6. Pakiet dodatkowy – projekty indywidualne 
pojedyncze rysunki lub kompleks rysunków dotyczących jednego elementu (projekt mebli zewnętrznych, projekty nawierzchni, ogrodzeń, murków, projekty elementów małej architektury, projekty systemów automatycznego nawadniania, projekty elementów wodnych, nasadzeń i innych)

W celu zapoznania się ze szczegółami każdego pakietu i jego wyceny zapraszamy do kontaktu.


Kosztorys poprojektowy

1. Kosztorys realizacji projektowanego założenia, przy pakiecie kompleksowym – gratis

2. Kosztorys realizacji projektowanego założenia, przy pozostałych pakietach (szczegóły w ofercie podsyłanej na bazie indywidualnych zapytań)Realizacja zaprojektowanego założenia


1. Pakiet kompleksowy „pod klucz” 
Pełna usługa projektowo – budowlano – ogrodnicza. Usługa obejmuje kolejno: przygotowanie szkicu koncepcyjnego z wizualizacjami 3D, projekt wykonawczy, kosztorys realizacji, wybór i zakup proponowanych materiałów, wykonanie stałych elementów składowych zagospodarowania terenu, nasadzenia roślin, wprowadzenie dodatków.

2. Pakiet indywidualny – realizacja częściowa lub realizacja etapowa.
Usługa obejmuje kolejno: przygotowanie projektu z pakietów 3, 4 lub 6, wybór poszczególnych prac planowanych do realizacji i oszacowanie go finansowo – wykonanie kosztorysu realizacji

3. Pakiet zieleni 
realizacja nasadzeń roślin zaprojektowanych przez Pracownie lub wybranych przez klientów, wykonanie trawników


Zielone ściany
Projektowanie i montaż zielonych ścian w budynkach mieszkalnych i publicznych


Usługi dodatkowe
 • Nadzór nad realizacją wykonanego projektu (w przypadku realizacji założenia przez inne podmioty gospodarcze lub w przypadku realizacji przez inwestora)
 • Zakupy z projektantem (wizyty oraz pomoc w wyborze materiałów i wyposażenia w punktach sprzedaży)
 • Konsultacje z zakresu architektury krajobrazu (bez konieczności zamawiania usługi projektowej)
 • Pielęgnacja ogrodów (drobne prace pielęgnacyjne w okresie wiosennym i jesiennym)Etapy współpracy z pracownią w kilku głównych krokach

 1. Spotkanie wstępne, wycena 100,00zł/h + ewentualne koszty dojazdu (w zależności od lokalizacji terenu objętego opracowaniem)
 2. Pomiar i podpisanie umowy (pomiary dokonywane są po podjęciu przez Państwa decyzji o dalszej współpracy i wyborze odpowiedniego pakietu po spotkaniu wstępnym)
 3. Projekt koncepcyjny (na podstawie rozmowy wstępnej i dokonaniu pomiarów przygotowywany jest projekt koncepcyjny w wersji 3D wraz z propozycją użytych materiałów i wyposażenia)
 4. Projekt wykonawczy (po zaakceptowaniu projektu koncepcyjnego przygotowywany jest projekt wykonawczy (techniczny), który posłuży do realizacji założenia w rzeczywistej przestrzeni
 5. Obsługa po projektowa (obsługa po projektowa obejmuje nadzór nad projektem podczas realizacji założenia i dbałość o dokładne odzwierciedlenie projektu w terenie. Etap ten zależny jest od wybranego pakietu, a w przypadku realizacji przez Pracownie nadzór jest stały)
 6. Realizacja założenia, nasadzenia (usługi określone po przekazaniu całej dokumentacji projektowej)


Potrzebujesz szybkiej informacji? Zapytaj poniżej:Można znaleźć Pracownie także na Oferii:

Zobacz mnie